top of page
HAKKIMIZDA
KOLEGE Makina İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi , Türkiye'de yeni nesil Gaz Altı Kaynak Makinaları, Elektrod Kaynak Makinaları, Tig Kaynak Makinaları ve İnvertör tabanlı çeşitli makinaların imalatını yapan firmadır. 
Kolege Makina ürün gruplarının satışı, satış sonrası servis, müşterine eğitim hizmeti vermektedir. Ürünlerinin hafif sanayi ve ağır sanayi ortamında, çeşitli sahalardan gelen talepler doğrultusunda her geçen gün yenilenen teknoloji alanında ilerlemeyi kendisine ilke edinmiştir.
Kolege Makina'nın üretilen ürünleri kendi bünyesinde tamamen yerli üretimdir. Yeni nesil Kaynak Makinaları ve İnvertör tabanlı ürünlerinde Türkiye sanayisi için enerji tasarrufu, doğa koruması, operatör güvenlik korumasını sağlamaktadır. İnvertör tabanlı ürünlerin seri imalatını yapan firmamız, yurt içi ve yurt dışı demir çelik sanayi alanlarına yerli üretim sorumluluğu altında güncel teknolojisini kullanarak en kaliteli hizmeti vermektedir.
Ar-Ge projeleri doğrultusunda güncel teknoloji kullanılarak standartlara uygun, yüksek kalitede, ağır çalışma koşulları altında çalışabilecek ürünlerin imalatını Kolege Makina müşterilerine sunmaktadır.
KOLEGE MAKİNA İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Oruçreis Mah. 10. Sokak No:23/A Giyimkent Esenler / İSTANBUL
Tel: +90 212 438 60 50    Fax: +90 212 438 60 51
KALİTE BELGELERİMİZ
© 2017 - Tüm Hakları Saklıdır. KOLEGE MAKİNA İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
bottom of page